Lesrooster

Lesrooster Turnvereniging Wilskracht

Lesrooster 2020/2021

DagTijdstipSoort lesGeboortejaarWachtlijstLesgeverAssistent
Maandag17.00 - 18.30Wedstrijdturnen D32012 - 2009op uitnodigingRowanIsabel en Esther/Marijn
Maandag18.30 - 20.00Wedstrijdturnen ABC2012 - 2008tot 1 jaar wachttijdRowanIsabel en Esther/Marijn
Dinsdag19.00 - 21.00Wedstrijdturnen keuze*2008 +op uitnodigingRani
Woensdag 18.30 - 19.45Klimdoek2010 - 2008tot 1 jaar wachttijdShamio
Woensdag19.45 - 21.00Klimdoek2007 +geen wachtlijstShamio
Donderdag17.00 - 18.00Recreatieturnen2014 - 20131 - 2 jaar wachttijdManissaAsma en Mika
Donderdag18.00 - 19.00Recreatieturnen2012 - 20101 - 2 jaar wachttijdManissaAsma en Mika
Donderdag19.00 - 20.15Recreatieturnen2009 +1 - 2 jaar wachttijdManissaAsma en Mika
Vrijdag16.30 - 17.30Talentengroepje2014 - 2012op uitnodigingCheyenne of RaniRayssa
Vrijdag17.30 - 19.00Wedstrijdturnen D32012 - 2009op uitnodigingCheyenne & RaniRayssa & Inge
Vrijdag 19.00 - 21.00Wedstrijdturnen keuze/D32008 +op uitnodigingCheyenne & RaniRayssa
Zaterdag10.00 - 10.45Kleutergym2016 - 2015tot 1 jaar wachttijdSuryaMaria & Nynke
Zaterdag11.00 - 12.00Recreatieturnen2014 - 20131 - 2 jaar wachttijdSuryaMaria & Femke
Zaterdag12.00 - 13.00Recreatieturnen2012 - 2009tot 1 jaar wachttijdSuryaMaria & Femke
* Deze trainingen zijn op locatie Sportcentrum Sloten (Sloterweg 1043T)

Lesrooster 2019/2020

DagTijdstipSoort lesGeboortejaarLesgeverWachtlijst
Maandag17.00 - 18.30Wedstrijdturnen ABC2012 - 2009Nina1 - 2 jaar wachttijd
Maandag18.30 - 20.00Wedstrijdturnen ABC2008 +Ninageen wachtlijst
Maandag20.00 - 21.15Klimdoek2010 +Shamiotot 1 jaar wachttijd
Dinsdag17.00 - 18.00Jongensturnen2013 - 2012Sybrentot 1 jaar wachttijd
Dinsdag18.00 - 19.00Jongensturnen2011 - 2010Sybren1 - 2 jaar wachttijd
Dinsdag19.00 - 20.15Jongensturnen2009 +Sybren1 - 2 jaar wachttijd
Dinsdag19.00 - 21.00Wedstrijdturnen Keuze*/***2007 +Kimn.v.t.
Woensdag 16.30 - 18.00Wedstrijdturnen D3*2013 - 2011Kimn.v.t.
Woensdag18.00 - 20.00Wedstrijdturnen D3*2010 - 2006Kimn.v.t.
Donderdag17.00 - 18.00Recreatieturnen**2013 - 2011Manissa1 - 2 jaar wachttijd
Donderdag18.00 - 19.00Recreatieturnen**2010 - 2009Manissa1 - 2 jaar wachttijd
Donderdag19.00 - 20.15Recreatieturnen**2008 +Manissa1 - 2 jaar wachttijd
Vrijdag17.00 - 18.30Wedstrijdturnen D3*2011 - 2009Cheyenne & Ranin.v.t.
Vrijdag 18.30 - 20.30Wedstrijdturnen D3 en Keuze*2008 +Cheyenne & Ranin.v.t.
Zaterdag9.30 - 10.15Kleutergym2015 - 2014Surya / Maria & Rowantot 1 jaar wachttijd
Zaterdag10.15 - 11.00Kleutergym2015 - 2014Surya / Maria & Rowantot 1 jaar wachttijd
Zaterdag11.30 - 12.30Recreatieturnen**2013 - 2011Surya / Maria & Rowan1 - 2 jaar wachttijd
Zaterdag12.30 - 13.45Recreatieturnen**2010 - 2008Surya / Maria & Rowantot 1 jaar wachttijd
* Deze trainingen zijn op uitnodiging
** Met deze groepen wordt niet meegedaan aan wedstrijden
*** Deze trainingen zijn op locatie Sportcentrum Sloten (Sloterweg 1043T)